Anasayfa

 Hizmetlerimiz

 Firma bilgileri

 Referanslar

 İletisim

Menu
Yetişkinlere yönelik fikirler.

Doğum günü partiniz için nasıl bir sürpriz yapacağınızı düşünüyorsanız,
çok fazla rağbet gören ve şaşırtacak bir organizasyon olan oryantal hizmetimizden faydalanabilir
ve bu doğum gününün akıllarda kalmasını sağlayabilirsiniz.

Çok daha değişik, daha sıra dışı bir şey istiyorsanız, bay, bayan erotik danscı ile bunu yapabilirsiniz.

Nasıl olacak?

Öncelikle dansçımızı gizli bir şekilde içeri almalısınız
yada karşı dairenizdeki komşunuzdan rica edip,dansçımızın içerde bir süre beklemesini ve üzerini değişmesini sağlamalısınız.

Daha sonra dansçımızın dans edebilmesi için yanında getirdiği usb yi alıp eşinizin sevgilinizin yanına dönersiniz
(bu arada daire kapısını aralıklı bırakmayı unutmayın)müzik dinleme bahanesi ile usb yi müzik çalara taktığınız anda -
elinde pasta ile odaya giren dansçımız,eşinizi veya sevgilinizi yeterince şaşırtacak ve güzel bir anı olarak kalacaktır.

Eğer dahada değişik birşey olsun diyorsanız ve aklınızdan geçen çok daha ilginç bir fikir var ise, bizimle paylaşabilirsiniz.
Elimizden geldiğince profesyonel anlamda yardımcı olmaya çalışırız.


Mobil destek: 0532 634 32 04


Dansöz kiralama hizmetimizden tüm organizasyonlarınız için faydalanabilirsiniz.
Bunların arasında doğum günleri, ev partileri, bekârlığa veda partileri Evlenme ve sünnet düğünleri ya da yatlar gibi farklı mekânlarda düzenlenen organizasyonlar olabilir.
Türk toplumunun bir parçası olduğunuz için, dansöz izleme keyfini size açıklamamız gerekmeyecektir.
Tabi bu keyfi yabancı dostlarınızla da paylaşmak isteyebilirsiniz.
Ama yerli ya da yabancı dostlarınıza tertiplediğiniz organizasyonlarda en iyi vakit geçirme yolunun dansöz kiralama hizmetimizden faydalanmak olduğunu söylediğimizde bize katılacaksınızdır.
Yapacağınız bu keyifli sürprizle dostlarınızın gönlünü kazanmanız ve organizasyonlarınıza hareket katmanız çok daha kolay olacaktır.
Elbette bu organizasyonları başarı ile düzenleyerek de dostlarınız ve diğer sosyal çevrenizin gözlerinde iyi bir imaj edinmenize yardımcı olacaktır.
Böylece bu tip organizasyonlar söz konusu olduğunda ya da eğlence kelimesi zikredildiğinde ilk akla gelen isim olmayı başarabilirsiniz.
Dansöz kiralama hizmetimiz , en uygun fiyatlar ile faydalanabileceğiniz şekilde planlanmıştır.
Anlaşmalı olduğumuz dansözler, işlerinde profesyonel ve her türlü ortama ayak uydurmayı başarabilen çalışma arkadaşlarımızdır.
Dolayısıyla aile ortamlarının söz konusu olacağı organizasyonlarda da rahatlıkla görev alabilirler.
Tek yapmanız gereken sitemizde bulunan örnek videoları izlemek ve beğendiğiniz dansöz çalışma arkadaşımızı kiralamak için bizimle iletişim kurmak olacaktır.
İşletmemizin verdiği hizmetlerin arasında fasıl ekibi kiralama ya da erkek dansöz, erkek dans ekibi kiralama gibi hizmetler de bulunmaktadır.
Dansöz kiralamak istediğiniz durumlarda olduğu gibi, bu durumlarda da sitemizden örnek videoları izleyebilir ve bizimle temasa geçebilirsiniz.
Dansöz, fasıl ekibi ya da erkek dansöz kiralamayı tercih ederek, düzenlediğiniz organizasyonların başarısını garantilemiş ve konuklarınıza iyi vakit geçirme imkânını sağlamış olursunuz.
Dolayısıyla dansöz kiralama, fasıl ekibi kiralama ya da erkek dansözler kiralama tercihleri, organizasyonlarınızın başarısı için yapabileceğiniz en uygun tercihler olacaktır.
Hizmetlerimizden faydalanmak ise çok kolay olacak.
Yapmanız gereken organizasyonunuzu planlamadan önce tanıtım videolarını seyretmek ve sisin için uygun olan seçeneğe karar vermek.
Daha sonra sitemizdeki iletişim formunu doldurarak ya da iletişim telefon numaramızı kullanarak bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.
Böylece toplantılarınız en keyifli hale getirecek olan dansöz kiralama, fasıl ekibi kiralama ya da erkek dansözler kiralama gibi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
Başarılı bir gösteri ve uygun fiyat garantisi ile sunduğumuz hizmetlerimizden faydalanarak, düzenlediğiniz organizasyonun unutulmaz olmasını ve çok eğlenceli bir organizasyon olmasını garantilemiş olacaksınız.
Sonuç olarak, verdiğimiz hizmetlerden yararlanarak, siz ve dostlarınız, uzun süre unutamayacağınız bir toplantıya katılma şansını bulmuş olacaksınız.