Anasayfa

 Hizmetlerimiz

 Firma bilgileri

 Referanslar

Basında biz

 İletisim

Menu

Kadıköy fasıl ekibi grubu kiralama

Kadıköyde yapacağınız düğün davet ev partisi doğum günü,bekarlığa veda ,için kaliteli fasıl ekibi getiriyoruz.
İnternetten araştırma yaparken dikkat edin araştırın,videolarını izleyin,referanslarını inceleyin.
Farkımızı o zaman anlayacaksınız.
Mekan ister ev ister herhangi mekan olabilir.
Hiç fark etmez gelecek ekip saygılı, oturup kalmasını bilen, insanları rahatsız etmeyen ekip olmalı.
Biz buna özen gösteriyoruz.
Daha ucuza bulabilirsiniz, hatta ucuzunda ucuzu olabilir ama kalite en önemlisi.
Özellikle aile ortamına aldığınız insanların davranışları ve hizmet anlayışı çok önemli.
Firmamıza müraacat eden her grubu ekibimize almıyoruz.
Belli başlı şartlarımız var, buna cevap veremeyecek kalitesiz kişiler ekibimizde yer alamaz.
Firmamıza gönül rahatlığı ile güvenebilmeniz için çok çalışıyor ve sizi düşünüyoruz.
Ve sonuç mutlu ve daimi müşteri, bunu sağladığımızla kendimizle gurur duyuyoruz.
Yıllardır insanların güvenini kırmadık ve bu sayede hem müşteri hem para kazandık
Sizde organizayonlarınızda bizi tercih ederseniz eğlenceyi garantiler,rahatsız olmadan organizasyonunuzu yaparsınız.
Detaylar için lütfen arayınız.
Lütfen dikkat !! daha az öderim düşüncesi ile aldığınız ekiplerin kalitesine dikkat edin.
Birkaç videomuzu sayfada paylaştık, lütfen izleyiniz.
Mobil destek: 0532 634 32 04

Fasıl geceleri biraz eğlenip, biraz da günlük hayatın stresinden kurtulmak için çok iyi bir yoldur. Kutlama akşamlarında da güzel hatıraların kaynağıdır. Sevdiğimiz insanlarla güzel bir akşam yemeğine çıktığımızda o aşina melodileri aramıyor değiliz. Zeki Müren, Müzeyyen Senar gibi efsaneleşmiş sanatçıların sesleriyle can bulan, dilimize pelesenk olmuş şarkılar gecemizi ayrı bir güzelleştirir. Türk Sanat Müziği’nde yer alan onlarca makamdan her birinin ayrı bir tadı ayrı bir dokusu vardır.

 

Toplu organizasyonlarda çoğunlukla fasıl ekibi kiralama ihtiyacı olur. Çünkü eğlence ‘fasılsız olmaz.’ O güzel şarkılarla sizi bir anda geçmişteki güzel hatıralarınıza, bir yandan da gelecekte yaşayacağınız mutlulukların hayallerine doğru yolculuğa çıkarır. Bu nedenle anlık eğlence sunan popüler kültürden çok daha farklıdır. Çok yoğun duygularla sizi keyiflendirir.

 

Seslendirilen her bir şarkının ayrı bir lezzeti, ayrı bir hatırası vardır. Bu nedenle fasıl müziklerini herkes iyi söyleyemez ve enstrümanlarını herkes iyi kullanamaz. Dolayısıyla eğlenmeye gelen konuklara o duyguları geçiremezler. Misafirlerimize bu duyguların geçmesi ve iyi eğlenmeleri için profesyonel bir ekiple çalışmaktayız.

 

İyi müzik dinlemek istiyorsak, iyi müzisyenlere ihtiyacımız var. Müzik, yaşadığımız geceyi unutulmazlar arasına aldırırken, yanlış seçimler o geceyi kötü bir rüyaya da çeviriyor olabilir. Bu yüzden müzisyen seçimi bu konuda oldukça önemlidir.

 

Eğer siz de bir topluluğa fasıllı yemek organizasyonu vermek istemekteyseniz fasıl ekibi kiralama işini oldukça ciddiye almalısınız. Biz bu konuda gecenizi güzelleştirmeye ve konuklarınıza müzik ziyafeti vermeye talip oluyoruz. Seçkin müzisyen kadromuzun ve önemli referanslarımızın verdiği güvenle insanları neşelendirmeye devam ediyoruz.

 

Fasıl akşamlarında sahnede bulunanların geniş repertuara sahip olmaları da önemlidir. Sürekli benzer melodilerin çalınması, aynı şarkıların gece boyunca dinletilmesi misafirleri tatmin etmeyebilir. Grubumuz müzisyenlerinin repertuarı da bu konuda oldukça başarılı ve tatmin edicidir. Yıllarca birlikte sahne almış ekibimiz, gösterdiği uyumla müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.

 

Duydum ki Unutmuşsun’dan Gökyüzünde Yalnız Gezen Yıldızlar’a, Elbet bir Gün Buluşacağız’dan Sevemez Kimse Seni’ye, Kimseye Etmem Şikayet’ten Bir Yangının Külü’nü ve daha bir çok şaheseri profesyonel sahne ekibimizden dinlemek isterseniz fasıl ekibi kiralama konusunda bize ulaşabilirsiniz.