Düğün,nişan,kına gecesi, sünnet düğünü, açılış, davet ihtiyac duyabileceğiniz bütün organizasyonlarınız için bütçenize uygun fiyatlı sanatçılar getiriyoruz.
Sanatçılar için yuksek ucretler odemenize gerek yok. Ünlü olmamış fakat onlar kadar iyi performans gösteren sanatçılar olur diyorsanız size bu konuda yetenekli sanatçılarımızı önerebiliriz.
Düğün veya herhangi bir organizasyon aşamaları zahmetli ve butcenizi zorlayacak maliyetli bir durumdur.
Ünlü isim yapmış bir sanatçı getirmek istediğinizde karşınıza çıkacak olan fiyatlar dudak uçuklatacak boyuttadır.
Ünlü sanatçılar belki kızacak bu yazdıklarımıza fakat bizim bahsettiğimiz ve amacımız ünlü bir sanatçıyı getirecek bütçesi olmayan halkımıza alternatif sunmaktır.
Getireceğiniz ünlü sanatçı ücretleri çok yuksek olacaktır.
Bu fiyatların daha düşüğüne mahalli sanatçılardan oluşan birden fazla sanatçı grubu getirebiliriz, ve organizasyon daha programlı, gümbür gümbür bir hal alır. Misafirlerinizde birden fazla sanatçı dinlemenin keyfine varır.
Sizi çok iyi anlıyoruz bu işi bize bırakın, ünlü sanatçı getireceğiniz paraya size çeşitli sanatçılardan oluşan akıllarda kalacak harika bir program hazırlayalım.
İddia ediyoruz pişman olmayacaksınız.

Programlarımızda çekmiş olduğumuz sadece birkaç videoyu hakkımızda fikir edinmeniz için paylaştık.
Ayrıca yüzlerce referans videomuz için youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

Tel numaralarımız:

0850 800 13 49
Mobil Destek hattımız: 0532 634 32 04


Dansöz kiralama hizmetimizden tüm organizasyonlarınız için faydalanabilirsiniz. Bunların arasında doğum günleri, ev partileri, bekârlığa veda partileri Evlenme ve sünnet düğünleri ya da yatlar gibi farklı mekânlarda düzenlenen organizasyonlar olabilir.

Türk toplumunun bir parçası olduğunuz için, dansöz izleme keyfini size açıklamamız gerekmeyecektir. Tabi bu keyfi yabancı dostlarınızla da paylaşmak isteyebilirsiniz. Ama yerli ya da yabancı dostlarınıza tertiplediğiniz organizasyonlarda en iyi vakit geçirme yolunun dansöz kiralama hizmetimizden faydalanmak olduğunu söylediğimizde bize katılacaksınızdır.

Yapacağınız bu keyifli sürprizle dostlarınızın gönlünü kazanmanız ve organizasyonlarınıza hareket katmanız çok daha kolay olacaktır.
Elbette bu organizasyonları başarı ile düzenleyerek de dostlarınız ve diğer sosyal çevrenizin gözlerinde iyi bir imaj edinmenize yardımcı olacaktır. Böylece bu tip organizasyonlar söz konusu olduğunda ya da eğlence kelimesi zikredildiğinde ilk akla gelen isim olmayı başarabilirsiniz.

Dansöz kiralama hizmetimiz, en uygun fiyatlar ile faydalanabileceğiniz şekilde planlanmıştır. Anlaşmalı olduğumuz dansözler, işlerinde profesyonel ve her türlü ortama ayak uydurmayı başarabilen çalışma arkadaşlarımızdır. Dolayısıyla aile ortamlarının söz konusu olacağı organizasyonlarda da rahatlıkla görev alabilirler. Tek yapmanız gereken sitemizde bulunan örnek videoları izlemek ve beğendiğiniz dansöz çalışma arkadaşımızı kiralamak için bizimle iletişim kurmak olacaktır. İşletmemizin verdiği hizmetlerin arasında fasıl ekibi kiralama ya da erkek dansöz, erkek dans ekibi kiralama gibi hizmetler de bulunmaktadır. Dansöz kiralamak istediğiniz durumlarda olduğu gibi, bu durumlarda da sitemizden örnek videoları izleyebilir ve bizimle temasa geçebilirsiniz. Dansöz, fasıl ekibi ya da erkek dansöz kiralamayı tercih ederek, düzenlediğiniz organizasyonların başarısını garantilemiş ve konuklarınıza iyi vakit geçirme imkânını sağlamış olursunuz. Dolayısıyla dansöz kiralama, fasıl ekibi kiralama ya da erkek dansözler kiralama tercihleri, organizasyonlarınızın başarısı için yapabileceğiniz en uygun tercihler olacaktır. Hizmetlerimizden faydalanmak ise çok kolay olacak. Yapmanız gereken organizasyonunuzu planlamadan önce tanıtım videolarını seyretmek ve sisin için uygun olan seçeneğe karar vermek. Daha sonra sitemizdeki iletişim formunu doldurarak ya da iletişim telefon numaramızı kullanarak bizimle bağlantıya geçebilirsiniz. Böylece toplantılarınız en keyifli hale getirecek olan dansöz kiralama, fasıl ekibi kiralama ya da erkek dansözler kiralama gibi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Başarılı bir gösteri ve uygun fiyat garantisi ile sunduğumuz hizmetlerimizden faydalanarak, düzenlediğiniz organizasyonun unutulmaz olmasını ve çok eğlenceli bir organizasyon olmasını garantilemiş olacaksınız. Sonuç olarak, verdiğimiz hizmetlerden yararlanarak, siz ve dostlarınız, uzun süre unutamayacağınız bir toplantıya katılma şansını bulmuş olacaksınız.