Anasayfa

 Hizmetlerimiz

 Firma bilgileri

 Referanslar

Basında biz

 İletisim

Menu

Bu günlerde bir parti yapmak üzere iseniz size konsepte özel dansçılar sağlamak bizim işimiz.
Özellikle konsept doğrultusunda genellikle tercih edilen dansçılar şunlar.
Doğum günü partisi için: Sürpriz dansöz gösterisi
Ev partisi için : dansöz ve erotik dansçı bayanlar
Yat partisi: dansöz,erotik bayan dansçı ve striptizci
Bekarlığa veda partisi: Dansöz,striptizci ve çok özel lap dansçılar tercih edilmektedir.

Mobil destek: 0532 634 32 04
Gösteride muhteşem erotik figürler yer almaktadır. Ortalama bir gösteri müzik eşliğinde 15 er dakikalık 2 ya da 3 set halinde sunulmaktadır. Dansçılarımızı muhafaza altına almak ve siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için elbette belirli sınırlarımız ve şartlarımız bulunmaktadır. Gösteri sonrasında herkes kendi hayatlarına geri dönmektedir. Yine söz gelimi bekarlığa veda partisi adı altında gelin veya damat adayının yakınlarından biriyseniz ve onlara sürpriz yaparak, hem eğlenmek hem de bu partiyi unutulmaz kılmak isterseniz tek yapacağınız bizden bu hizmeti satın almaktadır. Gerisini firmamıza bırakabilir, kışkırtıcı ve erotik dansçılarımızla danslarımızın keyfini sürebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizi memnun etmek bizim en öncelikli görevimizdir.

Striptiz dansının tarihçesi yaklaşık 800 yıl kadar öncesine dayanmaktadır. Hintlilerin yaptığı geleneksel bir Hint sporu bu dansın çıkışına öncülük etmektedir. Bu sporda insanlar birbirinin üstüne çıkıp, dengeli bir şekilde dururken birbirlerini de dengelemekteydiler. Bu danstan yola çıkarak kendileri yeni bir dans oluşturan Çinliler ise, 1970 li yılların sonunda bu sporu yer çekimiyle birleştirmişlerdir. 1980 lerde Amerika ve Kanada da bu sporlar striptiz dansı, gogo dansı ya da kucak dansı gibi farklı isimlerle ortaya çıkmış, çoğunlukla gece kulüplerin de ve çoğunlukla bayanlar tarafından sergilenmeye başlanmıştır. Sadece bayanlar tarafından değil erkekler tarafından da yapılmaktadır.

 

Bu dansları sadece dans olarak görmek doğru değildir zira dans için gereken kas gücü, esneklik ve vücut hakimiyeti önemlidir. Striptiz dansı son dönemlerde yükselişe geçmiştir. Bunda popüler kültürün etkisi tabi ki yadsınamaz. Amerika nın en önemli yapımlarından olan DesperateHousewives da başrol oyuncusunun striptiz dansı dersi almak istemesi üzerine pek çok bayanın aklına bu dans düşmüştür. Yine yabancı videolarda ünlü şarkıclar (KylieMinogue, Beyonce, Rihanna gibi) tarafından yapılan striptiz dansı daha da ilgi çekmesini sağlamıştır. Amerika gibi ana akımların yayıcısı olan bir ülkeden sonra dans Avrupa’ya ve tabi bizim ülkemize yayılmıştır.